Trzy wystąpienia publiczne w styczniu

Nowym rokiem nowym krokiem. Zamiast zwyczajowych blogerskich podsumowań i planów*, krótka zapowiedź wystąpień publicznych w styczniu:

  • 15 stycznia o 18:00 na Agile Trójmiasto w Sopocie – case study transformacji mBanku

Od jakiegoś czasu jestem już w kontakcie z organizatorami grupy trójmiejskiej, udało się nam ustalić termin i za chwilę ruszą zapisy. Opowiem kolejną iterację case study transformacji zwinnej mBanku, na wyraźne życzenie uczestników grupy, którzy wybrali ten temat spośród zaproponowanych przeze mnie.

  • 22 stycznia w Krakowie na konferencji FrontEdge

Konferencja ma poruszyć temat innowacji i kultury organizacyjnej, do programu dołączę swoje przemyślenia i historie zaobserwowane w zespołach zwinnych mBanku. Przychodzi mi do głowy kilka smakowitych kąsków na temat rozwoju produktów, które wszyscy klienci znają pod jakąś postacią – a w trakcie ich rozwoju wszystkie plany wskazywały, że będą wyglądały zupełnie inaczej. Spróbuję zbudować krótką prezentację na przykładach czym jest złożoność, jak działa w praktyce Lean Product Development i Cynefin. No i agile ogólnie też 😉 EDIT: Konferencja przesunięty na późniejszy termin…

  • 23 stycznia w Krakowie (edit: zmiana dnia na wtorek) o 19:00 na ALE Kraków w klubie RE-

Lubię lokalne społeczności i akurat na krakowskiej nigdy nie wystąpiłem, pora wyprostować to niedopatrzenie, gdy już będę w KRK przy okazji powyższej konferencji. Temat wystąpienia jeszcze ustalamy, ale jeśli jesteście z Krakowa lub okolic, warto śledzić zapowiedzi http://www.alekrakow.com/.

PS. Sporo zapowiada, że ten rok będzie co najmniej tak samo intensywny jak zeszły jeśli chodzi o wystąpienia, ale lubię to robić, zwłaszcza jeśli mogę to połączyć z networkingiem i pozostałymi planami biznesowymi.

PS2. * może coś z siebie wyduszę napiszę osobistego w stylu podsumowania 2017 i planów na 2018

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.