Szukam Agile Coacha do Łodzi!

Bardzo konkretny i super aktualny wpis – otworzyłem wraz ze swoim zespołem rekrutację na Agile Coacha do Łodzi. Ogłoszenie jest już na Pracuj.pl – https://www.pracuj.pl/praca/agile-coach-lodz,oferta,5396762 i można sobie przeczytać jego treść samodzielnie.

Czego nie ma w ogłoszeniu?

  • Dlaczego szukamy osoby – nie jest to zwiększenie zespołu, szukamy następcy po Elizie. Eliza pracowała w zespole AC dwa lata, wykonała kawał dobrej roboty z zespołami, którym pomagała. Jakiś czas temu dostała propozycję objęcia w zarządzanie kawałka IT i ponieważ  ta oferta pasowała do jej planów rozwojowych, w tym m.in. wyzwanie i odpowiedzialność, z jakim to się wiązało, przyjęła ją.
  • Czy to jest tylko rekrutacja zewnętrzna – nie, robimy coś niestandardowego jak na naszą organizację i próbujemy połączyć oba rodzaje rekrutacji, zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną. Dajemy szansę kandydatom wewnętrznym, ale chcemy też dać sobie możliwość wyboru kogoś doświadczonego spoza organizacji – jeśli taka osoba się zainteresuje naszą ofertą.
  • Czym konkretnie AC się zajmuje w banku – o tym można poczytać na tym blogu, więc nie będę dawał gotowca. A przed nami na co dzień pewnie z 3 obszary działania – skalowanie agile (tzn. wielozespołowe inicjatywy, synchronizacja prac między zespołami), kanban (zespoły, które już od jakiegoś czasu pracują zwinnie i te, których chrakterystyka nie pasuje do Scruma), praca z wyższym kierownictwem (zwłaszcza przy inicjowaniu większych przedsięwzięć i kolejnych kroków ewolucji naszej organizacji).

Rzadka okazja do dołączenia do toczącej się transformacji zwinnej na bardzo dużą skalę, dlatego jeśli nie jest Ci obca zwinność w większych firmach i nie przeraża Cię codzienny syzyfowy wysiłek, zapraszamy do aplikowania. Oferujemy mnóstwo zespołów do rozwoju swoich umiejętności agile coachingu, zaangażowany zespół Coachów i społeczność agilową w firmie, uznanych mentorów spoza firmy pracujących z nami bardzo blisko (m.in. Tomek Włodarek i Michał Bartyzel) oraz wsparcie kierownictwa przy toczących się zmianach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.