Agile On The Boat – warto

Dzisiaj o 9:00 ruszyły zapisy na unikalne wydarzenie – konferencję warsztatową Agile On The Boat. To druga edycja, wziąłem udział w zeszłorocznej i zdecydowanie polecam. Nietypowość koncepcji tego spotkania polega na tym, że program zawiera wyłącznie warsztaty związane z tematyką zwinną. W ograniczonym gronie osobowym, w bardzo wyjątkowym miejscu (na barce zacumowanej przy brzegu Odry w centrum Wrocławia) facylitatorzy warsztatów przekazują wiedzę w bardzo aktywny sposób – w dodatku oprócz samej merytoryki można też podpatrzeć i zainspirować się sposobem prowadzenia takich zajęć. Z racji charakteru wydarzenia (warsztaty to najczęściej praca w małych grupach) oraz w miarę ograniczonej ilości uczestników Agile On The Boat to także dobra okazja do networkingu.

Sam mam przyjemność już drugi raz poprowadzić tam warsztat, za pierwszym razem użyłem ćwiczenia „Zwinne zamki” do poruszenia tematu przyrostowości produktu. Tym razem zrealizuję dwugodzinny warsztat oparty o case studies transformacji, w których brałem udział. Na bazie krótkich historii z praktyki spróbuję z uczestnikami zgeneralizować trochę wiedzy na temat zmieniania organizacji i porównać to z ich przypadkami. Koncepcja spotkania opartego na kejsach to jednocześnie wersja demo dwudniowego warsztatu o zwinnych transformacjach, który zamierzam niedługo uruchomić.

Oprócz mnie w programie jest cała masa osób, które osobiście mogę polecić – znanych mi z bezpośredniej współpracy, ze spotkań społeczności albo poleconych mi przez osoby którym ufam. Nie chcę ich imiennie wymieniać, bo w zasadzie musiałbym praktycznie wszystkich po kolei charakteryzować – skład osobowy wydarzenia jest naprawdę mocny.

Mam nadzieję, że spotkamy się w piątek 18 maja we Wrocławiu, nie zwlekajcie z zapisami, bo coś czuję w kościach, że bilety rozejdą się błyskawicznie (relacja ceny {349zł} do jakości programu jest nieprzyzwoicie korzystna).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.