O mnie

Nazywam się Kuba Szczepanik i znajdujesz się na moim osobistym blogu.

 

Jestem gościem od zwinnych transformacji organizacji i wspieram firmy jako niezależny konsultant w ramach inicjatywy 202 Procent.  Moje doradztwo wykorzystania agile opieram na swoim praktycznym doświadczeniu (związki z agile mam od 2009 roku) – rozkręciłem transformację mBanku, a wcześniej pomagałem wprowadzać Scruma i Kanbana do poszczególnych zespołów rozwijających produkty Grupy Allegro.

 

Agile to także moja fascynacja pozazawodowa – razem z Izą, Ewą, Dawidem i Jackiem współtworzymy portal Agile247.pl, na którym możecie znaleźć dużo artykułów na temat poprawnego wykorzystania Scruma i Kanbana, relacje z najważniejszych wydarzeń w polskim świecie zwinności.

 

Dosyć często występuję na różnych wydarzeniach społecznościowych (konferencje, meetupy), pełen spis moich wystąpień wykonanych oraz tych zaplanowanych znajdziesz na stronie Wystąpienia publiczne

Dlaczego piszę?

Chcę podzielić się trochę swoimi przemyśleniami, tym co myślę na temat agile, również tym, gdzie mam tylko przeczucia i się mogę mylić. Chcę to przekazać w szybkiej formie – bez dbałości o SEO, formatowanie, obrazki, stylistykę.

Wpisy będą mocno różnorodne – krótkie przemyślenia z jakiegoś bieżącego doświadczenia z mojej pracy, inspiracja z rozmowy czy konferencji a wreszcie pisemna odpowiedź na często zadawane pytania.

Jeśli chcesz, zasugeruj o czym mógłbym napisać na blogu – napisz w komentarzu albo zapraszam do bezpośredniego Kontaktu .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.